fbpx

Zespół

Atlanta & Esti Clinic

dr n. med. Tatiana Jasińska

Dermatolog, lekarz medycyny estetycznej, wenerolog, założycielka

Właścicielka i pomysłodawczyni Atlanta & Esti Clinic w Bytomiu oraz Lublińcu. Dermatolog oraz wenerolog z zamiłowaniem do piękna i genialnym poczuciem estetyki. Jej pacjentki cenią ją za ogromną wiedzę i serce oraz poczucie humoru. Interesuje się modą i stylem oraz z dużą aktywnością działa na social mediach, gdzie pokazuje jak wygląda życie lekarza nie tylko w gabinecie ale również za jego kulisami…

Dostępna w: Lubliniec i Bytom

Roksana Majewicz

Kosmetolog, recepcjonistka

Prawdziwa miłośniczka kosmetologii i dbania o skórę. W Atlanta & Esti Clinic troszczy się o skórę naszych pacjentek wykonując wszystkie zabiegi kosmetologiczne oraz relaksacyjne. Poza tym znajdziecie ją za naszą recepcją, gotową odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania i znaleźć dla Was odpowiedni termin wizyty. Jej obszar zainteresowań to przede wszystkim medycyna oraz sport.

Dostępna w: Lubliniec

Karolina Nowak

Recepcjonistka, administracja

Bijące serce naszej kliniki w Lublińcu, dzięki której każdy nasz pacjent ma zapewniony dogodny termin wizyty. Dba o to aby każdy miał kartotekę, receptę i uśmiech na twarzy. Oprócz tego chętnie odpowie na wszystkie Wasze pytania na temat zabiegów estetycznych, kosmetologicznych oraz dostępnych w naszych klinikach kosmetyków i suplementów. Z zainteresowania artystka i miłośniczka rękodzieła, zapytajcie ją o to a na pewno chętnie Wam opowie.

Dostępna w: Lubliniec

Kinga Stasiowska

Dietetyk kliniczny, kosmetolog

Kinga dołączył do naszego zespołu na początku 2023 roku i od razu zdobyła serca pacjentów. Jest z wykształcenia dietetykiem klinicznym oraz kosmetologiem. Dzięki jej wiedzy i doświadczeniu nasi pacjenci mogą poczuć na sobie co to znaczy prawdziwie holistyczne podejście. Zapraszamy do umawiania się do niej na zabiegi kosmetologiczne oraz konsultacje dietetyczne. Nie tylko będziecie mogli dowiedzieć się co powinniście zmienić w swojej diecie ale dostaniecie konkretne wskazówki.

Dostępna w: Lubliniec i Bytom

Piotr Stępień

Menadżer, specjalista ds. marketingu

W naszej klinice zajmuje się strategią marketingową oraz zarządzaniem zespołem. Dba o to aby nieustannie rozwijać Atlanta & Esti Clinic, troszczy się o jej dobry wizerunek i buduje relacje w zespole, z klientami oraz partnerami biznesowymi. Stoi również za treściami, które możecie oglądać na naszych profilach w mediach społecznościowych, dzięki czemu wciąż pozostajecie na bieżąco z tym co się u nas dzieje. Pasjonat książek i rozwoju osobistego oraz entuzjasta gry na gitarze.

Dostępny w: Lubliniec i Bytom

Katarzyna Zielińska

Recepcjonistka, administracja

Bez niej nasza klinika w Bytomiu nie mogła by funkcjonować. To właśnie jej głos usłyszycie dzwoniąc do Esti Clinic. Troszczy się o to by każdy pacjent miał odpowiedni dla niego termin wizyty i odpowiada na wszystkie pytania. Znajdziecie ją za recepcją wśród kartotek i dokumentów, wśród których wprowadza ład i porządek, dzięki czemu wszystko znajduje się na swoim miejscu. Uwielbia podróżować i odkrywać świat.

Dostępna w: Bytom