fbpx
Logo Atlanta & Esti Clinic
Logo Atlanta & Esti Clinic

Wypełnianie zmarszczek

Klucz do młodszego wyglądu

Czas trwania: od 30 minut

Cena: od 1400 zł

Chcesz zminimalizować widoczność zmarszczek i odzyskać młodzieńczą jędrność skóry? Zastanawiasz się, jak szybko i efektywnie odmłodzić swoją twarz? Zapraszamy do skorzystania z zabiegu wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym – bezpiecznej i sprawdzonej metody na poprawę wyglądu skóry.

leczenie bruksizmu

Czym jest wypełnianie zmarszczek?

Atlanta Clinic Lubliniec

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym to zabieg medycyny estetycznej polegający na iniekcji kwasu hialuronowego w miejsca, gdzie pojawiły się zmarszczki czy bruzdy. Kwas hialuronowy to naturalnie występująca substancja w organizmie, która przyciąga wodę, co sprawia, że skóra wygląda pełniej i jędrniej. Dzięki temu można szybko i efektywnie zniwelować drobne i głębsze zmarszczki, odmładzając twarz.

Jakie zmarszczki można wypełniać?

  • Lwia zmarszczka – zmarszczka, która pojawia się na czole w obszarze pomiędzy brwiami
  • Linie marionetek – linie załamań skóry, które pojawiają się z lewej i prawej strony ust
  • Bruzdy nosowo-wargowe – linie po bokach nosa, które biegną w dół, przechodząc często w linie marionetek
  • Dolina łez – to obszar, który nie jest zmarszczką, ale również można go delikatnie wypełnić kwasem hialuronowym, powstaje pod oczami i powoduje tzw. cienie pod oczami

Sprawdź ceny poszczególnych zabiegów

Jak przebiega zabieg wypełniania zmarszczek?

1

Konsultacja

Zabieg wypełniania zmarszczek zawsze rozpoczynamy od wywiadu. Chcemy poznać Twoje oczekiwania i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię pytania. Po wykluczeniu ewentualnych przeciwskazań, możemy rozpocząć już na pierwszej wizycie.

2

Zabieg

Po konsultacji możemy znieczulić obszar zabiegowy po to aby ewentualny dyskomfort zminimalizować do minimum. Po zmyciu znieczulenia, możemy przejść do zabiegu. Wypełniacz z kwasem hialuronowym podawany jest iniekcyjnie w zmarszczki, wypełniając załamania na skórze i niwelując je.

3

Wizyta kontrolna

Wizyta kontrolna nie jest wymagana przy tym rodzaju zabiegu, ale można umówić się na inne zabiegi polecane przez dr Tatianę Jasińską, którą wzmocnią efekt.

Dla kogo jest wolumetria twarzy?

Atlanta Clinic Lubliniec

Osoby z widocznymi zmarszczkami mimicznymi

Jeżeli uśmiech, lub marszczenie brwi, zostawiły na Twojej skórze widoczne w postaci zmarszczek i załamań ślady, które są widoczne nawet kiedy nie okazujesz emocji, to ten zabieg jest dla Ciebie.

Osoby z widoczną utratą objętości

Wypełnienie zmarszczek to również dobry zabieg w momencie, w którym chcemy zagęścić skórę i przywrócić jej gęstość.

Osoby zaczynające zauważać oznaki starzenia

Nawet jeżeli zmarszczki nie są jeszcze widoczn, podanie kwasu hialuronowego może działać prewencyjnie i zapobiegać ich powstaniu oraz dodatkowo nawilżyć skórę.

Umów się na konsultacje

Odwiedź nas na Instagramie

i TikToku

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy zabieg wypełniania zmarszczek jest bolesny?

Nie, zabieg wypełniania zmarszczek nie należy do bolesnych. Po pierwsze przed rozpoczęciem zabiegu, skóra jest znieczulana preparatem w kremie. Poza tym w samym preparacie również znajduje się znieczulenie co dodatkowo uśmierza ból.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekty są widoczne natychmiast i utrzymują się nawet dwa lata.

Czy są jakieś przeciwwskazania?

Zabieg nie jest zalecany dla osób z chorobami autoimmunologicznymi, ciężkimi alergiami czy dla kobiet w ciąży.