fbpx
Logo Atlanta & Esti Clinic
Logo Atlanta & Esti Clinic

Wolumetria

twarzy

Odśwież i odmłodź swój wygląd

Czas trwania: od 45 minut

Cena: od 4200 zł

Z wiekiem skóra traci swoją jędrność i objętość. Wolumetria twarzy to innowacyjny sposób na przywrócenie młodzieńczego wyglądu, podkreślenie konturów i zminimalizowanie oznak starzenia.

leczenie bruksizmu

Co to jest wolumetria twarzy?

Atlanta Clinic Lubliniec

Wolumetria to zabieg medycyny estetycznej, który wykorzystuje zaawansowane preparaty wypełniające, najczęściej z kwasem hialuronowym w celu przywrócenia objętości w określonych partiach twarzy. Wolumetria twarzy pozwala modulować kontury twarzy, podkreślać policzki, wydłużać brodę. To zabieg przeznaczony dla osób, które chciałyby poprawić swój owal twarz.

Na co pozwala wolumetria twarzy?

  • Modelowanie żuchwy – jeżeli chcesz aby twoja twarz była bardziej wykonturowana, jest to możliwe przy użyciu wypełniaczy z kwasem hialuronowym
  • Wydłużenie brody – jeżeli proporcje twojej twarzy są zaburzone, czasami jest to wskazanie do zabiegu modelowania brody, można to osiągnąć również przy użyciu wypełniaczy z kwasem hialuronowym
  • Modelowanie policzków – z czasem skóra traci objętość i jędrność, prowadzi to do zapadnięcia policzków, można to odwrócić używając wypełniaczy z kwasem hialuronowym
  • Wypełnianie skroni – utrata jędrności i objętości, często widoczna jest też w obrębie skroni, przez co twarz wygląda na starszą, ponownie rozwiązaniem może być zabieg z użyciem kwasu hialuronowego

Sprawdź ceny poszczególnych zabiegów

Jak przebiega zabieg wolumetrii twarzy?

1

Konsultacja

Zabieg wolumetrii twarzy zawsze rozpoczynamy od wywiadu. Chcemy poznać Twoje oczekiwania i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię pytania. Po wykluczeniu ewentualnych przeciwskazań, możemy rozpocząć już na pierwszej wizycie.

2

Zabieg

Po konsultacji możemy znieczulić obszar zabiegowy po to aby ewentualny dyskomfort zminimalizować do minimum. Po zmyciu znieczulenia, możemy przejść do zabiegu. Wypełniacz z kwasem hialuronowym podawany jest iniekcyjnie w odpowiednie punkty i specjalnie dobraną techniką pozwalając tym samym osiągnąć pożądane i założone efekty.

3

Wizyta kontrolna

Wizyta kontrolna nie jest wymagana przy tym rodzaju zabiegu, ale można umówić się na inne zabiegi polecane przez dr Tatianę Jasińską, którą wzmocnią efekt.

Dla kogo jest wolumetria twarzy?

Atlanta Clinic Lubliniec

Osoby z widoczną utratą objętości

Wolumetria twarzy to bardzo dobry zabieg, który pozwala odtworzyć naturalne kontury twarzy, przywracając tym samym młodzieńczy wygląd.

Osoby z widocznymi zmarszczkami

Podanie wypełniaczy z kwasem hialuronowym, powoduje dodatkowo napięcie skóry. W związku z tym powierzchowne zmarszczki i załamania na skórze zostają wygładzone.

Osoby pragnące podkreślić rysy twarzy

Wolumetria twarzy to nie tylko zabieg dla osób, chcących odzyskać kontury twarzy ale również dla tych, którzy nie są zadowoleni z rysów twarzy i chcą je podkreślić lub deliktanie zmienić.

Umów się na konsultacje

Odwiedź nas na Instagramie

i TikToku

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy zabieg wolumetrii twarzy jest bolesny?

Nie, zabieg wolumetrii twarzy nie należy do bolesnych. Po pierwsze przed rozpoczęciem zabiegu, skóra jest znieczulana preparatem w kremie. Poza tym w samym preparacie również znajduje się znieczulenie co dodatkowo uśmierza ból.

Jakie są ewentualne efekty uboczne?

Możliwe są niewielkie siniaki, opuchlizna czy lekkie zaczerwienienie.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekty są widoczne natychmiast i utrzymują się nawet dwa lata.