fbpx
Logo Atlanta & Esti Clinic
Logo Atlanta & Esti Clinic
Slide
Epilacja laserowa

Najbardziej skuteczne metoda usuwania włosków

Chcesz zawsze cieszyć się piękną i gładką skórą. Epilacja laserowa to nieinwazyjny, szybki i bezbolesny sposób na trwałe usunięcie owłosienia. Za pomocą wiązek laserowych proces ten można wykonać w mniej niż pięć minut. Najlepsza część? W przeciwieństwie do innych zabiegów wykorzystujących chemikalia lub kremy, depilacja laserowa jest bezpieczną procedurą i nie musisz się martwić o uszkodzenie skóry lub skutki uboczne.

Slide
Epilacja laserowa

Najbardziej skuteczne metoda usuwania włosków

Chcesz zawsze cieszyć się piękną i gładką skórą. Epilacja laserowa to nieinwazyjny, szybki i bezbolesny sposób na trwałe usunięcie owłosienia. Za pomocą wiązek laserowych proces ten można wykonać w mniej niż pięć minut. Najlepsza część? W przeciwieństwie do innych zabiegów wykorzystujących chemikalia lub kremy, depilacja laserowa jest bezpieczną procedurą i nie musisz się martwić o uszkodzenie skóry lub skutki uboczne.

Atlanta & Esti Clinic

THERMA RF

Dr Tatiana Jasińska

Czas trwania

Koszt

Efekt po zabiegu

Odczuwalność

Czas rekonwalescencji

Na czym polega zabieg Therma RF?

Istnieje wiele metod usuwanie owłosienia w celu utrzymania gładkiej skóry. Epilacja laserowa jest jedną z najpopularniejszych technik depilacji, ponieważ zapewnia długotrwałe rezultaty i jest bezpieczna w stosowaniu na wszystkich częściach ciała.

Epilacja laserowa to metoda usuwania zbędnego owłosienia lub trwałego ograniczania wzrostu nadmiernego owłosienia, wykorzystująca energię świetlną. Epilacja laserowa jest wykonywana przez kosmetologa za pomocą urządzenia laserowego do usuwania niechcianych włosów z twarzy i ciała. Może być również stosowany na skórę głowy, ramiona, nogi i brwi.

Zabieg wykorzystuje wiązki laserowe, które są skierowane na pojedyncze włosy lub grupy włosów. Laser uszkadza mieszki włosowe nie uszkadzając otaczającej tkanki.

Czy zabieg epilacji laserowej jest skuteczny?

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z korzyści płynących z  zabiegu epilacji laserowej. Jest to proces usuwania włosów z cebulkami. Laser celuje w mieszek włosowy i uszkadza go. Dzięki temu włosy nie będą odrastać już nigdy lub przez długi czas.

Zabieg epilacji laserowej jest skuteczny w usuwaniu włosów, ale usunięcie wszystkich niechcianych włosów może zająć więcej niż jedną sesję, w naszej klinice polecamy serie od 4 do 6 zabiegów . 

Zabieg depilacji laserowej może być stosowany do usuwania włosów z dowolnej części ciała, w tym z twarzy, brwi, pach, nóg czy pleców.

Czy zabieg epilacji laserowej jest bezpieczny?

Zabieg epilacji laserowej jest bezpieczny dla większości osób. Został uznany przez wiele międzynarodowych organizacji za bezpieczną i skuteczną metodę usuwania niechcianego owłosienia.

Istnieją jednak przeciwwskazania, takie jak ciąża i karmienie piersią, kiedy nie należy poddawać się żadnej terapii laserowej, ponieważ może to spowodować powikłania w tych schorzeniach.

Przed zabiegiem

Przygotowanie się do zabiegu nie jest skomplikowane i ogranicza się do zgolenia włosów w miejscu gdzie będziey wykonywany zabieg. Poza tym kosmetolog poprosi Cię o wypełnienie zgody na zabieg i przedstawi Ci etapy jakie przejdziesz.

W trakcie zabiegu

Nie stresuj się i odpręż. Zabieg jest na prawdę krótki i mało bolesny. W jego trakcie kosmetolog posmaruje obszar zabiegowy żelem i przy pomocy głowicy z laserem będzie przesuwał po skórze uszkadzając włoski.

Po zabiegu

Po zabiegu staraj się unikać ekspozycji miejsca zabiegowego na promienie słoneczne. Rekomendujemy stosowanie fotoprotekcji w postaci filtrów UV. Jeśli pojawi się delikatne zaczerwienienie możesz też użyć kremu regeneracyjnego. Wszelkie zaczerwienienia znikną do 24 godzin.

Cennik

Górna warga
100 zł
Uda
400 zł
Łydki
350 zł
Całe nogi
800 zł
Bikini płytkie
200 zł
Bikini głębokie
350 zł
Bikini głębokie
350 zł
Broda
150 zł
Baki
150 zł
Policzki
150 zł
Szyja
150 zł
Kark
200 zł
Górna warga+broda
200 zł
Górna warga+broda+baki
350 zł
Cała twarz
450 zł
Pachy
200 zł
Klatka piersiowa
450 zł

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Tu znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania na temat epilacji laserowej w Atlanta & Esti Clinic prowadzonej przez dr Tatianę Jasińską w Lublińcu i Bytomiu.

Jeżeli jednak nie znalazłeś/aś odpowiedzi na swoje pytanie, czekamy na wiadomość od Ciebie. Możesz do nas napisać korzystając z formularza na dole strony lub dzwoniąc pod telefon podany w tym samym miejscu.

Jaka jest różnica między epilacją laserową a innymi metodami depilacji?

Epilacja laserowa to zabieg, którego efekt jest trwały. Inne metody depilacji wymagają od nas powtarzania zabiegów co jakiś czas natomiast seria zabiegów epilacji załatwia sprawę na całe życie.

Jakie są zalety epilacji laserowej?
  • Koniec z goleniem lub woskowaniem w celu usunięcia niechcianych włosów
  • Nigdy więcej wrastających włosków z golenia lub wrastających włosków z woskowania
  • Nigdy więcej podrażnień skóry spowodowanych ciągłym ciągnięciem i szarpaniem włosów
  • Mniej czasu spędzanego na rutynie pielęgnacyjnej (pomyśl o tym, ile czasu poświęcasz na golenie nóg)
  • Mniej pieniędzy wydawanych na produkty, takie jak maszynki do golenia, krem do golenia i paski do woskowania
Jak długo trwa epilacja laserowa?

Epilacja laserowa to proces, który może zająć od  piętnastu minut do godziny. Będzie to zależało od wielkości obszaru poddawanego zabiegowi oraz gęstości włosów.

Energia lasera jest pochłaniana przez mieszki włosowe i niszczy je, co zapobiega odrastaniu nowych włosów w tych obszarach. Po zabiegu odrastają nowe włosy i są poddawane ponownemu zabiegowi w ciągu około trzech do czterech tygodni.

Może Cię zainteresować

Inne zabiegi kosmetologiczne

Leczenie blizn

Podstawa w leczeniu dermatologicznym, zobacz jak wygląda u nas.

Konsultacja dermatologiczna

Dzięki dermatoskopii i histopatologii możemy zbadać znamiona i je usunąć.

Leczenie łysienia

Innowacyjne spersonalizowane metody leczenia wypadania i przerzedzania włosów