fbpx
Logo Atlanta & Esti Clinic
Logo Atlanta & Esti Clinic

Modelowanie

ust #EstiLips

 

Autorska metoda dr Tatiany Jasińskiej

Czas trwania: do 60 minut

Cena: od 1400 zł

Marzysz o pełnych, dobrze zarysowanych ustach? Chcesz poprawić ich kształt lub przywrócić młodzieńczy wygląd? Autorska metoda modelowania ust dr Tatiany Jasińskiej #EstiLips pozwala osiągnąć piękne i naturalne usta, na które zasługujesz.

leczenie bruksizmu

Czym jest #EstiLips?

Atlanta Clinic Lubliniec

#EstiLips to autorska metoda modelowania ust opracowana przez dr Tatianę Jasińską w oparciu o jej wiedzę, doświadczenia i wiele konferencji, warsztatów i szkoleń u najlepszych specjalistów na świecie, w tym m.in u Julie Horne – światowej ekspertki w tematyce modelowania ust. 

Na tej podstawie powstała metoda #EstiLips czyli personalizowana zgodnie z potrzebami pacjenta procedura pozwalająca osiągnąć piękne efekty.

Co daje #EstiLips?

  • Nawilżenie – dla ust, które potrzebują dodatkowej dawki nawilżenia
  • Powiększenie – gdy pragniesz zwiększyć objętość i zmysłowość ust.
  • Modelowanie – dla bardziej wymagających efektów, które podkreślą kontur i kształt.
  • Korekcja asymetrii – dla tych, którzy pragną symetrycznego i harmonijnego wyglądu.

Sprawdź ceny poszczególnych zabiegów

Jak przebiega zabieg #EstiLips?

1

Konsultacja

Zabieg modelowania ust #EstiLips zawsze rozpoczynamy od wywiadu. Chcemy poznać Twoje oczekiwania i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię pytania. Po wykluczeniu ewentualnych przeciwskazań, możemy rozpocząć już na pierwszej wizycie.

2

Zabieg

Po konsultacji możemy znieczulić obszar zabiegowy po to aby ewentualny dyskomfort zminimalizować do minimum. Po zmyciu znieczulenia, możemy przejść do zabiegu. Wypełniacz z kwasem hialuronowym podawany jest iniekcyjnie w usta przy użyciu igły lub kaniuli.

3

Wizyta kontrolna

Wizyta kontrolna jest bardzo ważna. Spotykamy się po dwóch tygodniach po to aby ocenić czy chcemy coś poprawić. Dr Jasińska jest zwolenniczką podawania mniejszych ilości i ewentualnego dodania na wizycie kontrolnej, dlatego tak ważne jest spotkanie się po dwóch tygodniach.

Dlaczego wybrać #EstiLips?

Atlanta Clinic Lubliniec

Personalizacja

Za każdym razem metoda #EstiLips jest dostosowywana do Twoich indywidualnych potrzeb, aby spełnić Twoje osobiste wymagania.

Bezpieczeństwo

W procedurze #EstiLips wykorzystujemy tylko sprawdzone metody i materiały, które są zarejestrowane do użytku w obszarze ust oraz są przebadane pod kątem bezpieczeństwa. Bez problemu udzielamy informacji o nazwie stosowanego preparatu oraz pokazujemy opakowania produktów.

Naturalność

Celem dr Tatiany, jest wydobycie naturalnego piękna a nie jego sztuczne tworzenie, dlatego możesz oczekiwać efektów, które będą zgodne z Twoją urodą i proporcjami.

Umów się na konsultacje

Zobacz efekty modelowania ust #EstiLips

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy zabieg #EstiLips jest bolesny?

Dzięki znieczuleniu miejscowemu, większość pacjentów odczuwa jedynie niewielki dyskomfort.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekty są widoczne natychmiast i utrzymują się nawet dwa lata.

Czy są jakieś przeciwwskazania?

Zabieg nie jest zalecany dla osób z chorobami autoimmunologicznymi, ciężkimi alergiami czy dla kobiet w ciąży.