fbpx
Logo Atlanta & Esti Clinic
Logo Atlanta & Esti Clinic

Czego najczęściej boją się pacjenci w gabinecie medycyny estetycznej?!

 

Okazuję się, że bólu. Z najnowszych ankiet wynika, że czymś co najczęściej hamuje pacjentów przed odwiedzeniem kliniki medycyny estetycznej jest strach przed bólem w trakcie zabiegów.

 

Jeśli wy też boicie się bólu, nie martwcie się, dzisiaj opowiem wam o trzech skutecznych metodach znieczulania jakie stosujemy w Atlanta & Esti Clinic, dzięki którym nie poczujecie ani jednego ukłucia 😉

 

Po pierwsze krem z lignokainą

 

Przed każdym zabiegiem możemy znieczulić obszar zabiegowy przy pomocy kremu zawierającego lignokainę czyli substancję znieczulającą skórę. Działa ona około 45 minut ale bez problemu możemy z niej skorzystać w trakcie zabiegu, jeśli będzie taka potrzeba.

 

Po drugie zastrzyki z lignokainą

 

To dodatkowa forma znieczulenia, którą stosujemy na przykład przed zabiegiem modelowania ust. Lignokaina podana w zastrzyku działa jeszcze mocniej niż w kremie zapewniając kompletny brak bólu.

 

Po trzecie w wielu preparatach, z których korzystamy w trakcie zabiegów również znajduje się lignokaina, dzięki czemu pacjent bez problemu przechodzi każde ukłucie.

 

Mam nadzieje, że rozwiałam wasze wątpliwości dotyczące ewentualnego bólu w gabinecie medycyny estetycznej. Dajcie znać w komentarzach czy ciekawił ten temat.