fbpx
Logo Atlanta & Esti Clinic
Logo Atlanta & Esti Clinic

Konsultacja dermatologiczna

Podstawa w leczeniu schorzeń skóry

Czas trwania: 3o minut

Cena: 25o zł

Bez odpowiednio i profesjonalnie poprowadzonej konsultacji u doświadczonego dermatologa nie można podjąć koniecznych działań. Diagnostyka pacjenta i fachowa opinia dermatologia stanowi kluczowy etap w rozpoczęciu leczenia dermatologicznego, które zakończy się sukcesem. Poniżej można znaleźć kluczowe informacje na temat konsultacji dermatologicznych w naszej klinice.

Poznaj dermatologię na najwyższym poziomie

Czym jest konsultacja dermatologiczna?

Konsultacja dermatologiczna w Atlanta & Esti Clinic prowadzona przez dr Tatianę Jasińską to wizyta lekarska, której celem jest ukierunkowanie procesu diagnostycznego. W jej trakcie wykorzystując wywiad z pacjentem, dostępne metody badania oraz zlecając dodatkowe jeśli jest taka konieczność, lekarz może potwierdzić lub wykluczyć obecność jakiejś choroby.

Badaniu i ocenie poddawana jest nie tylko skóra pacjenta ale również ogólny stan zdrowia, ponieważ może on również świadczyć o chorobach skóry.

Dlaczego konsultacja dermatologiczna jest ważna?

Skóra to największy organ naszego ciała. Bez niego nie bylibyśmy w stanie żyć. Właśnie dlatego dbanie o zdrową skórę jest dla nas tak ważne. Poza tym skóra to nasza wizytówka, dobrze zadbana i zdrowa skóra to oznaka dbania o siebie.

Dla dermatologa ważne są również tzw. wytwory skóry czyli włosy i paznokcie. Razem ze skórą nie tylko świadczą o naszym zdrowiu ale dla wielu osób są przyczyną powstawania kompleksów. Zmiany skórne, przebarwienia, trądzik, wypadające włosy albo łamiące się paznokcie to objawy, z którymi doświadczony lekarz dermatolog może sobie poradzić.

Czego spodziewać się po konsultacji dermatologicznej?

Atlanta Clinic Lubliniec

1

Pierwsza wizyta

Na pierwszej wizycie przeprowadzamy dogłębny wywiad z pacjentem, oraz przeprowadzamy lub zlecamy potrzebne badania. Wszystko z myślą o postawieniu trafnej diagnozy i ustaleniu planu leczenia.

Atlanta Clinic Lubliniec

2

Wizyta kontrolna

Wizyta kontrola to bardzo ważny element w trakcie leczenia pacjenta. Ma na celu sprawdzenie jak przebiega leczenie, czy przyonsi porządane skutki oraz jak czuje się pacjent.

dr Tatiana Jasińska

3

Wizyta kontrolna/Zakończenie leczenia

Na wizytach kontrolnych spotykamy się co jakiś czas aż do zakończenia leczenia. Jeżeli na wizycie kontrolnej dochodzimy do wniosku, że udało nam się pozbyć problemu zakańczamy leczenie. Pacjent jednak wciąż pozostaje pod opieką w razie ewentualnych problemów.

Umów się na konsultacje

Efekty leczenia dermatologicznego w Atlanta & Esti Clinic

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Jak się umówić na wizytę?

W celu umówienia się na wizytę do dr Tatianą Jasińskiej najpierw wybierz jedną z naszych placówek. Atlanta Clinic w Lublińcu lub Esti Clinic w Bytomiu. Numery telefonów na recepcję znajdziesz w zakładce Kontakt i na dole strony.

Jak się przygotować na wizytę

Zwykle nie jest konieczne specjalne przygotowanie do wizyty. Jeśli jednak posiadasz dokumentację medyczną, lub wcześniej leczyłeś się u innego lekarza warto będzie to zabrać ze sobą.

Kiedy są najbliższe wolne terminy?

Żeby dowiedzieć się kiedy są najbliższe wolne terminy skontaktuj się z jedną z naszych placówek i zapytaj o to recepcję.