fbpx
Slide
Konsultacja dermatologiczna

Podstawa w leczeniu schorzeń skóry

Bez odpowiednio i profesjonalnie poprowadzonej konsultacji u doświadczonego dermatologa nie można podjąć koniecznych działań. Diagnostyka pacjenta i fachowa opinia dermatologia stanowi kluczowy etap w rozpoczęciu leczenia dermatologicznego, które zakończy się sukcesem. Poniżej można znaleźć kluczowe informacje na temat konsultacji dermatologicznych w naszej klinice.

Slide
Konsultacja dermatologiczna

Podstawa w leczeniu schorzeń skóry

Bez odpowiednio i profesjonalnie poprowadzonej konsultacji u doświadczonego dermatologa nie można podjąć koniecznych działań. Diagnostyka pacjenta i fachowa opinia dermatologia stanowi kluczowy etap w rozpoczęciu leczenia dermatologicznego, które zakończy się sukcesem. Poniżej można znaleźć kluczowe informacje na temat konsultacji dermatologicznych w naszej klinice.

Atlanta & Esti Clinic

KONSULTACJA DIETETYCZNA

Czas trwania

Dietetyk Kinga Atlanta & Esti Clinic

Dr Tatiana Jasińska

Koszt

Indywidualne plany dietetyczne

Zapewniamy spersonalizowaną dietę dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb, która uwzględnia Twój stan zdrowia, styl życia i cele oraz osobiste preferencje.

Dzięki temu, że w trakcie indywidualnej konsultacji poświęcamy każdemu pacjentowi odpowiednią ilość czasu, możemy uwzględnić nie tylko pożądane rezultaty ale także historię medyczną i zwrócić uwagę na to co lubisz a czego nie lubisz jesć.

Z naszą pomocą możesz osiągnąć swoją wymarzoną sylwetkę!

Jesteś w dobrych rękach

Wskazówki ekspertów

Nasza dietetyczka posiada nie tylko wysokie kwalifikacje, ale również duże doświadczenie w świadczeniu usług dietetycznych w klinice medycyny estetycznej i dermatologii. Dzięki jej wiedzy możesz być pewna, że otrzymujesz najlepszą możliwą poradę.

Bezpieczne i skuteczne rezultaty

Nasze indywidualne plany dietetyczne mają na celu zapewnić Ci bezpieczne i skuteczne rezultaty. Nie musisz się martwić o ilość kalorii i wartości odżywczych. Nasz dietetyk zadba o to, aby wszystkie proponowane diety były zdrowe, zbilansowane i dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Pełnowartościowa konsultacja

Przychodząc do naszej kliniki do dietetyka otrzymasz wszystko czego potrzebujesz do tego, żeby móc zmienić swoje nawyki żywieniowe i poprawić wygląd.

W wielu miejscach za zalecenia dietetyczne oraz analizę składu ciała musisz dodatkowo zapłacić, co podnosi koszt wizyty.

My chcemy aby każda wizyta u nas była dla Ciebie wartościowa, dlatego analizę składu ciała i zalecenia otrzymasz w cenie. Dodatkowo przy zakupie jadłospisu, listę potrzebnych Ci zakupów również dostaniesz w cenie jadłospisu.

Przebieg leczenia dermatologicznego

Pierwsza wizyta

Na pierwszej wizycie przeprowadzamy dogłębny wywiad z pacjentem, oraz przeprowadzamy lub zlecamy potrzebne badania. Wszystko z myślą o postawieniu trafnej diagnozy i ustaleniu planu leczenia.

Wizyta kontrolna

Wizyta kontrola to bardzo ważny element w trakcie leczenia pacjenta. Ma na celu sprawdzenie jak przebiega leczenie, czy przyonsi porządane skutki oraz jak czuje się pacjent.

Wizyta kontrolna/zakończenie leczenia

Na wizytach kontrolnych spotykamy się co jakiś czas aż do zakończenia leczenia. Jeżeli na wizycie kontrolnej dochodzimy do wniosku, że udało nam się pozbyć problemu zakańczamy leczenie. Pacjent jednak wciąż pozostaje pod opieką w razie ewentualnych problemów.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Tu znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania na temat konsultacji dermatologicznej w Atlanta & Esti Clinic prowadzonej przez dr Tatianę Jasińską w Lublińcu i Bytomiu. 

Jeżeli jednak nie znalazłeś/aś odpowiedzi na swoje pytanie, czekamy na wiadomość od Ciebie. Możesz do nas napisać korzystając z formularza na dole strony lub dzwoniąc pod telefon podany w tym samym miejscu.

Jak się umówić na wizytę?

W celu umówienia się na wizytę do dr Tatianą Jasińskiej najpierw wybierz jedną z naszych placówek. Atlanta Clinic w Lublińcu lub Esti Clinic w Bytomiu. Numery telefonów na recepcję znajdziesz w zakładce Kontakt i na dole strony.

Jak się przygotować na wizytę

Zwykle nie jest konieczne specjalne przygotowanie do wizyty. Jeśli jednak posiadasz dokumentację medyczną, lub wcześniej leczyłeś się u innego lekarza warto będzie to zabrać ze sobą.

Kiedy są najbliższe wolne terminy?

Żeby dowiedzieć się kiedy są najbliższe wolne terminy skontaktuj się z jedną z naszych placówek i zapytaj o to recepcję.

Może Cię zainteresować

Inne zabiegi dermatologiczne

Leczenie blizn

Nowoczesne metody usuwania blizn na całym ciele 

Usuwanie zmian skórnych

Dzięki dermatoskopii i histopatologii możemy zbadać znamiona i je usunąć.

Leczenie łysienia

Innowacyjne spersonalizowane metody leczenia wypadania i przerzedzania włosów